O MNIE

Nazywam się Wojciech Jałoszyński prowadzę Psychoterapię krótkoterminową w modelu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach(TSR/PSR). Jestem także terapeutą uzależnień w procesie certyfikacji. W mojej pracy wykorzystuję także techniki i narzędzia coachingowe.

Z wykształcenia akademickiego jestem pedagogiem resocjalizacji. Jestem także certyfikowanym coachem.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W maju 2022 Stowarzyszenie po spełnieniu przeze mnie wszelkich wymagań nadało mi certyfikat Terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Regularnie odbywam superwizję indywidualną
i grupową. Moi superwizorzy(PST-TSR): Magdalena Szutarska, Ewa Majchrowska, Tomasz Świtek.

Biorę udział w szkoleniach z wybranych zagadnień klinicznych i konferencjach naukowych.

W przeszłości pracowałem w Domu Pomocy Społecznej i w Domach Dziecka.

Obecnie pracuję także na oddziale leczenia uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowych
i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również na oddziale dziennym leczenia uzależnień NZOZ Diamed w Gnieźnie oraz w NZOZ Diamed Poradnia Zdrowia Psychicznego Dla Dzieci i Młodzieży (współprowadzenie grup wsparcia dla młodzieży)

 

Serdecznie polecam! Spotkania odbywają się w atmosferze szacunku i zrozumienia, pan Wojtek jest bardzo uważny na słowa, emocje, które pojawiają się podczas rozmowy, potrafi zadać celne pytania, które otwierają nowe przestrzenie. Pozwala przyglądać się sobie z różnych perspektyw z ciekawością i bez oceny. Korzystanie z różnych metod, narzędzi pracy jest bardzo spójne z celami i tematami rozmów, ale też z potrzebami klienta.
Patrycja
Klient