Psychoterapia - Wizyty domowe

Wizyty domowe na terenie powiatów: wrzesińskiego, średzkiego, słupeckiego oraz gnieźnieńskiego. Czas trwania sesji: 60 minut. Cena: 150 zł(cena z wliczonymi kosztami dojazdu). 

W celu umówienia wizyty wypełnij formularz poniżej a skontaktuję się z Tobą telefonicznie aby omówić szczegóły, lub kontaktuj się bezpośrednio przez telefon lub maila. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce kontakt.

Aby przejść do formularza naciśnij przycisk poniżej:

Pomagam osobom dorosłym i młodzieży(12+) które doświadczają: depresji, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, uzależnień od  gier, telefonu, Internetu, mediów społecznościowych oraz uzależnień od substancji chemicznych.

Terapię prowadzę w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Szczególnie dbam o relację między mną a klientem. To klient – Ty jesteś najważniejszy i Twoje potrzeby!

Szukamy rozwiązań a nie problemów! Jest to dużo przyjemniejsze dla Ciebie i dużo bardziej korzystne dla Twojego zdrowia.

Nie zakładam jak długo powinna trwać terapia. Dokładam wszelkich starań aby czas terapii był możliwie jak najkrótszy. Moi klienci często mówią, że odczuwalna poprawa następuje już po kilku-kilkunastu spotkaniach.

Pracując ze mną:

– doświadczasz najwyższej jakości usług

– zostaniesz potraktowany z szacunkiem, otwartością empatią i wrażliwością

– otrzymasz zrozumienie i wsparcie

– zostaniesz wysłuchany

– przejdziesz wysokiej jakości proces psychoterapii i z dużym prawdopodobieństwem powrócisz do zdrowia

– nauczysz się radzić sobie z emocjami i natrętnymi myślami

– opanujesz lęk aby już więcej Tobą nie kierował

– zbudujesz poczucie wartości

– odnajdziesz sens w życiu

– nauczysz się asertywności i wyznaczania granic

– nauczysz się budować wartościowe i wspierające Cię relacje

– nauczysz się rozpoznawać i rozumieć mechanizm uzależnień

– etc

Cennik:

  • Pojedyncza sesja 60 minutowa 150zł

Jeśli mnie komuś polecisz dostaniecie – Ty i polecony przez Ciebie klient – rabat. W przypadku polecenia na obszarze jednej miejscowości nie zapłacicie za dojazd. Cena wtedy wynosi 80 zł